Ka filluar takimi Greqi – Kosovë

Tashmë ka filluar takimi mes Greqisë dhe Kosovës, duel ky në kuadër të Ligës së Kombëve.

‘Drdanët’ janë gati për këtë ndeshje të madhe, ku nga tribunat do ta kenë përkrhajen e tifozëve, shkruan Periskopi.

Rrahmani mban shiritin e kapitenit në këtë ndeshje të rëndësishme për vendin tonë.

Kujtojmë se Kosova deri me tani ka fituar dy ndeshje, ndërkaq ka humbur ndaj Greqisë në ‘Fadil Vokrri’ me rezultatin 0:1.

Presim sonte fitore nga skuadra jonë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.