Noizy dhe Loredana po sjellin këngë bashkë

Përmes një fotografie të përbashkët të cilën e kanë postuar në rrjete sociale, dyshja njoftoi se kënga do të publikohet më 17 qershor.

“Gati për shkatërrim”, thuhet poshtë postimit të reperit nga Shqipëria.

Leave a Reply

Your email address will not be published.