Minsitria e Tregtisë: Çmimet e naftës do të bien për 24 orë (Dokument)

Duket se udhëzimi i qeverisë për çmimet e naftës do të jap efektin e vet vetëm disa ditë pasi u miratua.

Çmimet e derivateve të naftës do të bien për 24 orë.

Kështu të paktën po thotë Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë nëpërmjet një njoftimi

MINT në njofton se nga ora 10:00 një litër naftë do të kushtojë 1.85 euro, derisa benzina do të kushtojë 1.74 euro për litër. /KlanKosova.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published.