Publikohet “Nuk o ka ma qet” e Luanës dhe Mc Kreshës, dyshja vijnë me mesazhin e fortë për dashurinë

Luana Vjollca dhe Mc Kresha kanë publikuar projektin e tyre të titulluar “Nuk o ka ma qet”.

Kënga është pjesë e projektit “Thuaje” të Luana Vjollcës dhe erdhi e realizuar me videoklip mjaft interesant kur prezantuesen e njohur e pamë edhe në rolin e aktores.

Kënga e titulluar “Nuk o ka ma qet” është një dedikim për dashurinë, por na përcjell mesazhin e fortë për të dashur veten në radhë të parë.

Një këngë plot ritëm, gjallëri dhe mesazhe tejet domethënëse me në fokus dashurinë ndaj vetes, kjo këngë patjetër që është nga bashkëpunimet befasi të kësaj vere.

Per te gjithe ata qe kane kaluar nje ndarje jo te bukur, per ata qe jane ne kerkim te dashurise se bukur.

Dashnia vjen e shkon por ajo cka eshte me rendesi eshte me dasht veten pike se pari”-shkruan Luana përbri postimit teksa na ka prezantuar me lançimin e këngës./demokracia.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.