A e konfirmoi Romeo publikisht ribashkimin e Borës dhe Donaldit?

Bora dhe Donaldi nuk e kanë konfirmuar asnjëherë ribashkimin e tyre, ndonëse detajet i kanë nxjerrë gjithmonë zbuluar. Së fundmi, një veprim i Romeos ka zbuluar edhe më shumë se si qëndron e vërteta.

Ai ka ripostuar në Instagramin e tij një video të një fan-page të dyshes Bora-Donald, ku duket një fanse e tij duke kënduar këngën më të re të aktorit.

Ky veprim ka zgjuar shumë komente në Instagram, duke lënë të kuptohet se mes çiftit kanë një rikthim./sinjali.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.