Gjiko dhe FiFi e “djegin krejt” 

“Djegi djegi krejt, qashtu qysh zemrën ma ke djeg”, janë disa nga vargjet që ia thotë FiFi në këngën më të re të reperit Gjiko.

Projekti i publikuar nga kjo dyshe pak orë pasi u publikua ka marrë mbi 160 mijë shikime në Youtube.

Teksti i këngës është shkruar nga dy këngëtarët./klankosova.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published.