“Katilja” e Don Xhon-it

Reperi nga Drenica në mesnatë ka publikuar projektin i cili mbanë titullin “Katile

Pjesë në videoklip do të ketë aktorja edhe moderatorja e njohur, Megi Pojani, ku sipas prapaskenave dyshja duken mjaftë të afërt.

Kjo këngë menjëherë pas publikimit ka marrë mjaft shumë komete pozitive nga fansat dhe publiku.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vetë artisti Don Xhon, ndërsa producent është Çelik Lipa.

Dhe siç duket kjo këngë do të jetë një ndër hitet verore të 2022-tës.

Kënga nga mesnata kur u publikua e deri tani ka arritur 1 milionë klikime në YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published.