Xhaxhai gjen të mbytur në rezervuar nipin 17-vjeçar

Një 17-vjeçar është gjetur i vdekur pa shenja dhune pasditen e sotme në Tiranë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, ku I riu është gjetur pa shenja jete nga xhaxhai i tij.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, është gjetur i mbytur, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, nga xhaxhai i tij, një 17-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. /GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.