Asnjë person nuk është vaksinuar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, nuk është vaksinuar asnjë person në Kosovë.

Ndërkaq, gjatë kësaj periudhe janë konfirmuar edhe 110 raste të reja me COVID-19, përcjell Klankosova.tv.

Gjithashtu, janë shëruar edhe 163 persona dhe aktualisht janë 2 mijë e 116 raste aktive me këtë virus në vend./klankosova.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published.