Një pejan sulmohet dhe i shkatërrohet shtëpia, arrestohet i dyshuari

Një burrë nga Peja është sulmuar dhe i është shkatërruar shtëpia.

Policia e ka arrestuar të dyshuarin i cili me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar i dyshuari mashkull kosovar e kishte sulmuar dhe demoluar orendi shtëpiake. Në vendngjarje ka daluar njësia policore e cila ka bërë arrestimin e personit të dyshuar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./demokracia.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.