“Urime ditëlindja atje në parajsë”, vajza e Cimës na prek me postimin për ditëlindjen e tij

Tashmë janë bërë një vit që kur aktori i njohur i humorit Rasim Thaqi – Cima, u nda nga kjo jetë.

Si baba i dashur që ishte, shpeshherë fëmijët e tij ndajnë fotografi në kujtim të tij dhe sidomos sot në këtë datë që do të ishte ditëlindja e 73-të e tij.

Përmes një postimi, vajza e tij Adelina u kujdes që ta kujtonte atë duke e uruar publikisht.

“13 korrik, ditëlindja jote bab. Sot do t’i kishte mbushur 73 vite. Urime ditëlindja atje në parajsë ku je.Të dua deri në frymën e fundit!” u shpreh Adelina. /Prive.al/

Leave a Reply

Your email address will not be published.