Yll Limani i reagon Insajderit: Nuk është e vertetë (FOTO)

VIP-at janë gjithmonë në syrin e publikut e të shumta janë edhe lajmet rreth tyre.

Sot nëpër media shqiptare qarkullonte lajmi se Yll Limani dhe reperi Don Xhoni kanë bërë ndërhyrje në buzë duke i rritur ato.

Ky lajm nuk i shpëtoj këngëtarit Limani, e që ky i fundit i reagoj portalit Insjader në postimin në Facebook duke thënë se nuk është e vërtetë se ai ka berë ndërhyrje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.