Fjolla Morina përfundon në spital – FOTO

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ka përfunduar në spital.

Ka qenë vetë ajo e cila ka zbuluar përmes një postimi në rrjete sociale se ka marrë ndihmë mjekësore.

Fjolla shihet duke marrë infuzion, ndërsa nuk ka zbuluar arsyen që përfundoi në këtë gjendje.

Kujtojmë që këngëtarja i ka dhënë fund martesës me biznesmenin Fisnik Syla.

Gjatë kohës që këngëtarja ndodhej në arrati, ata u martuan në Maldive, por gjërat nuk shkuan mirë mes tyre dhe i dhanë fund gjithçkaje vetëm rreth një vit më pas.

/GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.