Çifti që ndajnë edhe të njëjtin profesion, Egzona dhe Gentrit Leka kanë ardhur me një projekt të ri muzikor. 

Dyshja kanë lansuar këngën me titullin “Shpirti im binjak” që ka ardhur i vizuelizuar edhe me klip që tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube.

Për tekstin e këngës është realizuar nga Loco, ndërsa producent të këngës janë MProduction.

Muzika dhe aranzhmani i projektit u punuan nga Petrit Vullkani, teksa miksimi dhe masterizimi nga On Fier Records.

Dy artistët shfaqen elegant dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit dhe kënga padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

Kujtojmë që çifti numërojnë disa projekte të përbashkëta që kanë rezultuar mjaft të suksesshme. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.