Alarmante: 2 të vdekur dhe 1.793 raste me COVID-19 në Kosovë

Dy persona kanë vdekur si pasojë e Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë njofton edhe për 1.793 raste pozitive me Covid.

Aktualisht kemi 8.035 raste aktive me këtë virus.

Teksa njoftohet për 174 persona të shëruar gjatë 24 orëve të fundit. /GazetaSinjali/

Njoftimi i plotë i MSH-së:

Leave a Reply

Your email address will not be published.