Çifti i njohur i showbiz-it ribashkohet disa muaj pas ndarjes

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ribashkuar. Zërat për ribashkimin e tyre, kanë nisur pasi dyshja janë fotografuar shpesh bashkë.

Mirëpo, së fundmi Belen e ka konfirmuar duke publikuar foton e tyre të parë pas ribashkimit. Çifti shfaqet gati për të shkëmbyer një puthje dhe ky gjest ka emocionuar të gjithë fansat.

Fjalët për rikthimin e dyshes nisën pasi Belen i dha fund lidhjes me Antonino Spinalbese, me të cilin solli në jetë vajzën Luna Mari në maj 2021./abcnews.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.