Taksisti sulmon policin që e gjobiti për parking të palejuar

Zyrtarët policor në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë u sulmuan nga një taksist.

Kjo pasi që këta i shqiptuan një gjobë pasi që A.K dyshohet të ketë bllokuar komunikacionin me veturën e tij të punës.

Sipas zëdhënëses së Prokurorisë në Prishtinë, Laureta Ulaj, i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë dhe i njëjti po hetohet për veprën penale pengim i detyrës zyrtare duke i kanosur verbalisht dhe sulmuar ata. /KlanKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.