Aksidentohen 6 vetura të mërgimtarëve në kufirin Hungari – Serbi

Një aksident ka ndodhur në orët e para të ditës së enjte afër kufirit Hungari – Serbi.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sips informacioneve në aksident janë të përfshira gjashtë vetura, në mesin e të cilëve edhe të mërgimtarëve të cilët po vinin në Kosovë.

Sinjali mëson se aksidenti është vetëm me dëme materiale dhe nuk ka të lënduar./GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.