I quajti ‘katunarë’ të rinjtë që po rriheshin në klub, Butrint Imeri kërkon falje

Butrint Imeri ka kërkuar falje për fjalën “katunarë” që e përdori gjersa disa të rinj po rriheshin në një klub nate.

Këngëtari ishte duke performuar kur rrahja ka nisur dhe për këtë shkak, ai iu drejtua atyre me ‘katunarë dhe bala’.

Lidhur me këtë, Imeri ka shprehur keqardhje më pas duke bërë një deklaratë në Instagram, njofton Klankosova.tv.

Ai tha se ka qenë i frustruar në momentin që ka parë rrahjen, duke potencuar më pas se ‘katunar’ është vetë dhe krenar madje.

Lexoni më poshtë deklaratën e plotë:

/KlanKosova.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published.