Ndrrohet tradita: Einxhel i propozon martesë Dagzit, kjo është përgjigja e tij

Dyshja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po vazhdojnë të shijojnë romancën që krijuan në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP dhe janë pothuajse të pandashëm.

Einxhel ka bërë një dedikim për Dagzin teksa nuk ka hezituar që t’i kërkojë të martohet me të.

Moderatorja ripostoi një shkrim ku ishin të shkruar disa nga tiparet e një partneri ideal e që Einxhel i sheh te DJ Dagzi.

“Martohu me mua”, ka shkruar Einxhel në mbishkrimin e postimit.

“Nuk jam edhe aq i mirë jo, por këtë ‘martohu me mua’ nuk e mendoj as dy herë”, ka shkruar DJ nga Kosova. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published.