Hitet s’mbaruan ende, Mozzik dhe Era bashkë për ‘bombën’

Nëse keni menduar se hitet verore kanë mbaruar, e keni pasur gabim.

Teksa ka mbetur edhe pak deri në përfundimin e sezonit veror, Mozziku njoftoi se u bashkua me Erën për projektin e ri muzikor.

Ai postoi foto krah artistes por nuk dha shumë detaje.

Gjithsesi pritshmëritë për mega hit janë shumë të mëdha./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.