Ish-i i Ronaldos fiton tetë milionë dollar nga fotot nudo, dëshiron ta blejë këtë klub të futbollit

Modelja kiliane e Playboy, Daniela Chavez , pretendon se ka fituar tetë milionë dollarë në vetëm dy javë falë llogarisë së saj në platformën “Onlyfans”.

Chavez njihet për fotot dhe videot provokuese që shpërndan në rrjetet sociale dhe tha se të gjitha paratë e fituara prej tyre do t’i përdorë për të blerë një klub futbolli.

Është O’Higgins, një klub elitar kilian, të cilin pronari aktual po e shet për 20 milionë dollarë. Dhe pikërisht kjo është shuma që Daniela planifikon të mbledhë.

Duhet pranuar që ditët e kaluara ka pasur disa konflikte me skuadrën aktuale dhe i ka akuzuar për seksizëm, pasi ata kanë thënë se nuk duan t’ia lënë klubin asaj. Ndërkohë ata kanë bërë një deklaratë në O’Higgins dhe kanë thënë se nuk përjashtohet që Daniela të bëhet shefi i tyre i ri.

Daniela, meqë ra fjala, u përfshi në TOP 10 tifozët më seksi, u zhvesh lakuriq për Kilin dhe Meksikën, provokoi Leo Messin dhe në 2015 tha për një takim intim me Cristiano Ronaldon:

“Në fillim ishte i turpshëm, por kur ndërtoi vetëbesimin, ishte një burrë i vërtetë, megjithëse ishte ende pak i ndrojtur. Ai më donte, por ideja ishte të mos e tregoja. Ai thjesht donte të përmbushte ëndrrën e tij dhe të bënte seks me mua”, tha Daniela në atë kohë./Demokracia.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.