Bombastike: Martohet Rita Ora me regjisorin e njohur

Miku i ngushtë i Rita Orës dhe stilisti i flokëve, James Brown konfirmoi se ajo është martuar me regjisorin Taika Waititi. 53 vjeçari ndau një fotografi të çiftit të ri, krahas së cilës shkroi: “Urime zonja Waititi Ora”. Rita dhe Taika ende nuk kanë reaguar publikisht.

Stilisti i flokëve me bazë në Londër, 53 vjeç, shkoi në Instagram Story për të ndarë një foto me këngëtaren, 31 vjeç, ku shkroi në mbishkrimin: ‘Urime zonja Waititi Ora’ (Rita dhe Taika fotografuar në korrik 2022)

Ata janë fotografuar me unaza në gisht, gjë që shtoi dyshimet se ata janë martuar. Ata i thanë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni intime në Londër, sipas mediave të huaja. Ylli thuhet se tashmë ka ndryshuar mbiemrin dhe tani do të njihet si Zonja Waititi-Ora.

urime! Miku i ngushtë i flokëve të Rita Orës, James Brown, konfirmoi të mërkurën se ajo është martuar me Taika Waititi

Rita dhe Taika filluan të takoheshin në mars 2021, përpara se të dilnin publikisht bashkë në gusht të atij viti. Çifti u fejua dy muaj më parë ndërsa kanë planifikuar një festë të madhe për të festuar martesën e tyre sekrete me miqtë dhe familjen. /GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.