Vushtrri: Stuhia e fortë në fshatin Stanofc e nxjerrë lisin me rrënjë (VIDEO)

Pasditen e sotme qytete dhe fshatra janë përfshirë nga reshjet e shiut dhe erërat, këto të fundit kanë shkaktuar edhe dëme, raporton Gazeta Sinjali.

Në fshatin Stanofc të komunës së Vushtrrisë, era ka nxjerr me rrënjë një lis.

Sipas pamjeve të publikuara, shihet se lisi ka qenë disa centimetra i trashë, megjithatë nuk ka mjaftuar t’i shpëtojë erës së fortë. /GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.