Ledri Vula thumbon : “Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”, firmos për shtëpinë e re

Ledri Vula është padyshim një ndër reperët më të pëlqyer për publikun. Ai ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm përgjatë këtyre viteve. Dhe sigurisht ky sukses sjell të ardhura të larta.

Së fundmi, reperi ka blerë një shtëpi në Prishtinë. Ai ka ndarë disa foto ku shfaqet duke firmosur dokumentet.

Reperi ka thumbuar kolegët lidhur me blerjen e klikimeve, pasi shumë akuzohen për një gjë të tillë.

“Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera”, shkroi këngëtari krahas fotove.

Kujtojmë që reperi po jeton prej kohësh historinë e dashurisë me Sara Hoxhën, me të cilën ka dhe vajzën Poem Blu. /GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.