Bleona Qereti publikon një kostum të Beyonce të cilin e veshi në vitin 2015: Nuk po flas për kopjim, jam në të njëjtën faqe me yjet e tjerë botëror

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Bleona Qereti, tanimë shquhet për stilin e veçantë dhe posaçërisht veshjet që ka përzgjedhur në çdo eveniment të rëndësishëm.

Duke qenë se prej vitesh është bërë pjesë e tregut ndërkombëtare, ajo ka marrë pjesë në ngjarje shumë të njohura.

Bukuroshja e njohur së fundmi ka publikuar disa fotografi e video, në të cilat sjell një dukje të Beyonce që është e ngjashme me të sajën, një kostum që e veshi në “Grammy Awards” në vitin 2015.

Ajo thotë se nuk bëhet fjalë për çështje kopjimi, por që është duke u konsideruar si një stil i ngritur dhe diçka më ndryshe.

Postimi i plotë i Qeretit (pa ndërhyrje):

“Kush e udhëheq botën – Vajzat Beyonce

PS: Per gjithe “mendjet e ndritura” qe mezi presin te japin “opinione” ne keto raste dhe e degradojne biseden ne “nivelin ZHGL” “kush kopjoi ke” kam nje sqarim depose nuk eshte hera e pare qe ndodh:

Ansjeri ketu nuk po flet per “kopjim” – te gjithe artistet dhe skuadrat e tyre PA PERJASHTIM shikojne per Inovacione dhe rruge te reja te sjellin dicka ndryshe ne projektet e reja qe bejne!!!

Unë jam “në të njëjtën faqe” me çdo stil tjetër të superyllit botëror në lidhje me atë që është e mirë dhe çfarë jo!

Kështu që stili im dhe kostumet e mia që vesh në skenë po konsiderohen si “stil i ngritur dhe diçka ndryshe” nga të gjithë superyjet e tjerë.

Fundi i tregimit – nuk eshte ceshtje “kopjimi””.

Leave a Reply

Your email address will not be published.