Tragjedi në Mallakastër: Djali vret babain

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Greshicë, Mallakastër, ku një 30-vjeçar i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor, ka vrarë me sende të forta babain e tij 73-vjeçar.

Siç raporton policia, ngjarja ka ndodhur sonte, rreth orës 21:30.

Njoftimi i policisë:

Mallakastër/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 21:30, në fshatin Greshicë, Mallakastër, shtetasi M. M., 30 vjeç (i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor), ka vrarë me sende të forta babain e tij, shtetasin Q. M., 73 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit, i cili është larguar nga vendngjarja. /GazetaSinjali/

Leave a Reply

Your email address will not be published.